Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 1 common:people_all_forms

Звіт завідуючої

Date: 24 липня 2015 о 13:19
176 views

Звіт

завідуючої ясел-садка «Ромашка»

Шановні, батьки, колеги, запрошені !

Відповідно до Положення про дошкільний заклад від 12.03.2012 р звітую про свою діяльність перед педагогічною радою, батьківським комітетом, громадськістю на спільному засіданні з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою.

Вся моя діяльність в цьому навчальному році була спрямована на підвищення рівня організації навчально-виховного процесу в дитсадку на основі особистісно-орієнтованого підходу до кожного вихованця та впровадження інноваційних технологій, на зміцнення матеріально-технічної бази та створення належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти а також на залучення педагогічної та батьківської громади навчального закладу до управлінської діяльності, співпраці з громадськими організаціями. Особливу увагу приділяла зміцненню здоров`я дошкільнят, формуванню основ безпеки, якісному харчуванню, патріотичному вихованню, трудовому вихованню.

Наш садочок заснований в 1967 р. В даний час функціонує 5 груп. Виховуємо 154 дитини. Середнє навантаження на групу – 31 дитина. Всіх дошкільнят п’ятирічного віку забезпечили місцями в дитсадку. Для забезпечення всіх бажаючих здобувати дошкільну освіту необхідно відкрити додатково 1 групу.

За звітний період прийняли – 55 дітей. Стали першокласниками – 52 дошкільнят.

Обслуговують малят – 26 працівників. Навчально-виховний процес забезпечують 10 педагогічних працівників. З них мають вищу освіту ІV рівня акредитації – 5 педагогів, ІІ рівня акредитації – 5 педагогів. В нашому навчальному закладі працює психолог а також в цьому навчальному році введені платні освітні послуги по художній гімнастиці, якими скористалися 45 вихованців.

Всі педагогічні працівники раз на 5 років проходять атестацію та курсову перепідготовку. За навчальний рік Семенюк Альона Борисівна, вихователь молодшої групи, пройшла курсову перепідготовку при Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів м. Біла Церква, 5 педагогічних працівників атестовано в цьому навчальному році, а саме: завідуюча Лещенко О.В., вихователі Панасенко Г.Ф., Геєць В.М. Вихователю Максюті Н.В. за результатами атестації встановлена перша кваліфікаційна категорія, музкерівнику Лещенко С.В. встановлена вища кваліфікаційна категорія.

В 2014 - 2015 н. р. колектив працював злагоджено і творчо, відчувалася довіра і взаємодопомога. Виховний процес проходив за Програмою виховання і навчання «Дитина»

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

1.Патріотичне виховання

Здійснювали виховання в дітей патріотизму і толерантності до людей різних національностей. Викликали у дошкільнят зацікавленість до найближчого соціального, природного і культурного оточення (сім’ї, батьківського дому, рідного міста, країни, традицій та звичаїв свого народу). Ознайомили дошкільнят із державною символікою України (Прапором, Гербом, Гімном). Виховували любов до краси рідної природи.

Свою роботу розпочали із створення розвивального середовища. В кожній віковій групі поповнили національні куточки державними символами, ляльками в українських костюмах. Вихователь Панасенко Г.Ф. оформила фотостенд «Рідне місто – Березань», Вихователь-методист Лещенко С.В. в холі дитсадка оформила стенд «Мальовнича Україна». Помічник вихователя Дяченко Т.М. вишила рушник з державним Гербом України. Сприяє патріотичному вихованню створений в дитсадку міні-музей народознавства та наявні 30 українських костюмів.

До дня міста наші діти та батьки взяли участь в конкурсі малюнків «Березань, ти краса мого рідного краю». Музкерівник Лещенко підготувала з вихованцями старших груп танцювальну композицію «Любіть Україну», яку із захватом сприйняли березанці. На Передову діти з особливою старанністю готували малюнки аплікації, обереги. Виходили на прямий телефонний зв’язок із кулеметником Панасюком А.А., який працював в дитсадку кухарем. Колектив дитсадка відправив нашим визволителям 72 бригади солодощі. В жовтні дитсадок прийняв із зони АТО 5 діток-переселенців та зробив все можливе, щоб забезпечити їх адаптацію. Вихователі щедро ділилися власним педагогічним досвідом по патріотичному вихованню, на високому професійному рівні провели відкриті заходи:

1. Вихователь Максюта Н.В. – заняття по ознайомленню дітей з державними символами, історією розвитку державності;

2. Вихователь Панасенко Г.Ф. – заняття по ознайомленню з красою і величчю України, рідного міста. Ознайомила дітей із столицею України.

3. Музкерівник Лещенко С.В. – свято «Український ярмарок» з використанням народних пісень, танців, ігор, обрядів та звичаїв, про, що на своїх сторінках писала газета Березанські відомості, особливу увагу приділяючи тому як діти, поклавши руку на серце, виконували Гімн Украни.

В жовтні діти старших груп відвідали краєзнавчий музей. До 9 Травня провели екскурсію до пам’ятника загиблим воїнам та поклали квіти.

2.Фізичний розвиток

Зберігали та зміцнювали здоров’я дошкільнят, формували здоровий спосіб життя.Розвивали інтерес дітей до різних видів рухової діяльності. Забезпечували потребу дітей в щоденній руховій активності. Підвищували рівень стійкості організму. Формували уявлення про своє тіло, сприяли підвищенню витривалості дитячого організму. Формували основи безпечної поведінки дітей в різних життєвих ситуаціях. Залучали дітей та родину до здорового способу життя. Зміцнювали психічне і фізичне здоров’я дошкільників, забезпечували їхній своєчасний та повноцінний розвиток.

Разом з медичною сестрою Волошиною К.М. контролювали навантаження на дітей під проведення фізкультурно-оздоровчої роботи.

В усіх групах були проведені відкриті квартальні заняття. Цікавими для дітей були заняття, які провели вихователі Геєць В.М., Трофімова А.М., Максюта Н.В. Семенюк А.Б. Всі заняття були сюжетними з використанням атрибутів. Особливо слід відмітити вихователів Панасенко та Герман А.Л. за активне залучення батьків до фізкультурно-оздоровчої роботи та проведення веселого спортивного свята, де батьки були не лише активними вболівальниками, а всі разом долучилися до спортивного дійства.

Належна увага приділялася формуванню основ безпеки. Разом з вихователем-методистом Лещенко С.В. розробили Заходи забезпечення безпеки під час начально-виховного процесу в дитсадку та виготовила стенд по цивільному захисту. Провели навчальну евакуацію дітей на випадок виникнення надзвичайної ситуації. Спільно з медичною сестрою Волошиною провели навчання персоналу по цивільній обороні. Вихователі всіх груп старанно формують основи безпеки у своїх вихованців. Проводять тематичні заняття. ігри, прогулянки, розваги, читання відповідної літератури. В лютому вихователь Колесник запросила колег на вдале відкрите заняття з відпрацюванням практичних дій при виникненні небезпечних ситуацій. Вихователь-методист Лещенко С.В. запропонувала вихованцям для перегляду мультфільми про поводження з незнайомими та вибухонебезпечними предметами.

3.Трудове виховання.

Формували у вихованців елементарну обізнаність з працею дорослих, інтерес і повагу до різних професій; бажання долучатися до посильної предметно-практичної діяльності й прагнення виявляти творче ставлення до неї; базових умінь, навичок у різних видах праці та якостей особистості (відповідальність, самостійність, працелюбність).

Традиційно формами організації праці дітей в нашому садочку є доручення, чергування колективна праця. Праці в природі вихователі надавали особливого значення. Навесні висадили дерева, кущі, квіти. Вихователь Трофімова А.М. провела відкрите заняття по висіванню квітів. Велику увагу приділяють вихователі самообслуговуванню. Діти активно засвоюють знання про власне тіло, предмети особистої гігієни, набувають практичного досвіду самостійності. Досягнення дитини в самообслуговуванні важливо завжди підтримувати і схвалювати. Дуже просимо батьків долучитися до співпраці.

Відповідно до цих завдань проходив контроль тематичний та вибірковий, результати якого були висвітлені в наказах по дитсадку. Ці питання були заслухані на педагогічних радах, зокрема:

1. Ознайомлення з інструктивно-методичними рекомендаціями Департаменту освіти і науки «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у 2014-2015 н.р.»

2. Затвердження річного плану роботи та перспективних планів педагогічних працівників.

3. Ознайомлення з Типовим положенням про атестацію.

4. Формування патріотизму у дітей дошкільного віку .

5. Аналіз захворюваності дошкільнят.

6. Стан ведення документації за результатами перевірки.

7. Залучення дітей до різних видів рухової діяльності та формування основ безпеки.

7. Аналіз організації та стану харчування.

8. Стан трудового виховання.

9. Про вжиття заходів щодо запобігання дитячого травматизму, кишкових інфекцій, харчових отруєнь.

10. Звіт практичного психолога про вивчення готовності старших дошкільнят до навчання в школі.

11. Затвердження плану навчально-виховної роботи на літній період.

В ясла-садку «Ромашка» методична робота була спрямована на зростання педагогічної майстерності, впровадження кращого досвіду в освітньо-виховний процес та сприяння якості дошкільної освіти. Всі педагогічні працівники значно поповнили свої матеріали творчого досвіду. Заклад забезпечений підпискою на фахові педагогічні видання.

В 2015 вихователь Панасенко Г.Ф. на високому рівні провела методичне об’єднання для вчителів початкових класів та вихователів міста з елементів грамоти. Всі вихователі підготували відкриті заняття та проводили взаємовідвідування, брали активну участь в міських методичних об’єднаннях. Старанно працювали над виконанням навчальних програм. Вихователі старших груп Максюта Н.В., Панасенко Г.Ф., Герман А.Л. успішно підготували дітей до навчання у школі.

Добрими помічниками у вихованні дітей є учні ЗОШ І-ІІІст. №2, ЦДЮТ «Надія», які виконують ролі головних героїв на святах. Готують концертну програму до дня Миколая.

Ми в свою чергу приготували вітання та виступили з танцювальною композицію до дня 80 – річчя ЗОШ І-ІІІст №2, де нам так знадобилися костюми, які допомогли цього року придбати спонсори: Животок Л.А., Ганжа Г.Г. та батьки.

Велику увагу приділяю безпеці життєдіяльності та охороні праці. Один раз на квартал проводжу виробничі наради та інструктажі по техніці безпеки. Домоглася, щоб встановили шлагбаум на території дитсадка. Це сприяло тому, що по території дитсадка вже не проїжджає сторонній транспорт.

Ставила питання перед міським головою про наведення порядку на прилеглій приватній садибі, де стоїть аварійний будинок в чагарниках. Про це писала на сторінках газети «Березанські відомості» Домоглася лише того, що КПП вирізав кущі.

Придбали в заклад сучасний дезінфікуючий засіб «Соліклор», медикаменти першої допомоги, які необхідно поповнювати.

Особливу увагу приділяю організації харчування. Разом з медичною сестрою Волошиною К.М. стежу за тим щоб продукти поступали сертифікованими, виконувалися натуральні норми. В жовтні придбали на харчоблок електронні ваги, кран до бойлера. В червні, дякуючи батьківським комітетам молодшої групи «Веселка» та старшої групи «Капітошка» замінили на харчоблоці посуд, а саме, придбали: каструлю алюм. 40 л для приготування перших страв, каструлі алюм. 25 л – 2 шт для молока, каструлі нерж., 5л -- 2 шт. для приготування дієти, каструлю емал. 25 л. – для питної води, 2 миски нерж. для приготування салатів, також придбали 2 підноси, 4 відра, 5 ножів на загальну суму 3200 грн. Провели ремонт енергосистеми харчоблоку на загальну суму 1200 гривень. Дякую батькам за те, що принесли 800 кг, які ми поставили на облік. Працівники харчоблоку засолили 500 кг огірків, заморозили 280 кг фруктів.

Ми провели капітальним ремонт пральні, замінили 6 вікон в групах. Провели заміну системи водопроводу та каналізації групах «Веселка» та «Капітошка». Придбали та встановили 4 дитячі унітази. Провели ремонт та фарбування 5 групових площадок. На площадках груп з’явилось нове обладнання: 3 машини, гойдалки, пісочниці, столи та лавочки. Дітям придбали нові іграшки.

Залучали батьків до участі в навчально-виховному процесі. За їх активною участю проходили всі свята в дитсадку, спортивні змагання. Неоціненна заслуга батьків в покращенні матеріальної бази. Батьки багато зусиль і коштів витратили на облаштування груп, а саме: придбання нових меблів, вікон, дитячих постелей, посуду, миючих та дезінфікуючих засобів, канцтоварів, іграшок, проведення ремонтних робіт. Кошторис груп формують батьки та розпорядниками його є батьківські комітети. Особливу подяку виношу всім батьківським комітетам та їх головам:

Арбатських Олені Анатоліївні,

Березницькій Ганні Олександрівні,

Бондарчук Нелі Михайлівні,

Лобач Ірині Олександрівні,

Кібенко Юлії Миколаіївні,

Усатюк Каріні Григорівні

Бюджетні кошти на проведення ремонтних робіт - 2000 грн.

За які ми придбали фарбу, вапно для ремонту всіх підсобних приміщень, шуруповерт, гвіздки. Необхідні кошти на заміну 2 вхідних дверей. З цією проблемою звернулася я до депутата обласної ради Тимченка В.Г., але кошти ще не надійшли.

За кошти, які ми отримали від оренди музичного залу. Придбали пилосос вартістю 800 гривень.

Велика спонсорська допомога надана Міськводоканалом по капітальному ремонту системи водопроводу та каналізації, за що ми їм дуже вдячні.

В дитсадку є проблема з якою зверталася до міського голови, а саме:

продовження ремонту відмостки, також просимо його відкрити ще одну групу.

Сподіваємось на вчасне їх вирішення.

Дякую Всім за підтримку та порозуміння !

Кiлькiсть переглядiв: 3

0

Comments:
Only authorized users can leave comments.