Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Півстолітній ювілей садочка «Ромашка». Відгуки батьків

Date: 29 вересня 2017 о 16:05

Ирина Лобач‎

·
Щоранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись в один бурхливий потік, прямують діти у ясла-садок «Ромашка». І так багато років! 50 років! Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять вже своїх дітей в садок, а деякі - вже й онуків. Дитячий садок «Ромашка» - це країна мого дитинства, в 1989 році я вперше ма¬ленькими рученятами відчинили двері новозбудованого садочка. Два роки тому зі стін рідного закладу випустився мій старший син, менший син ще тут навчається. Кожного разу, коли я переступаю поріг садочку, завжди відчуваю любов і затишок, добро і щирість, навіть у коридорах – знайомі запахи улюблених страв. Знаменно, що у День дошкілля, 27-го вересня у Березанському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) «Ромашка» відбулося святкування 50-річного ювілею від Дня заснування закладу.
День народження – це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. Концерт, приурочений даті, колектив підготував з притаманною йому творчою винахідливістю. 50-річну історію закладу відтворили у відеослайдах завдяки старим фотографіям, які зберігаються в архіві садочку.
Привітати дошкільний заклад завітали численні гості, які від щирого серця слали свої найкращі побажання та вручили цінні подарунки для дітей садочка. У дитячому садку пам'ятають тих, хто раніше працював у ньому і присвятив себе вихованню дітей. Працівники та вихованці щиро вітали ветеранів праці, а сивочолі ветерани не стримували сльози спогадів про минулі роки своєї молодості. Вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики.
Тож свято вдалося на славу. Іменинний пиріг підкреслив, що життя в нашому садочку – прекрасне! Атмосфера свята була наповнена позитивом, що передує вибуху феєрверку яскравих емоцій!
Насамкінець хочеться побажати рідному садочку достатку, про¬цвітання, довголіття, пра¬ців¬ни¬кам – задоволення від улюб¬леної роботи, а маленьким вихо¬ванцям – рости здоровими, ро¬зум¬ними і не забувати дороги до світлого Дому їхнього дитин¬ства. Особливі і теплі слова подяки за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей хотілося б висловити завідувачу садочка Лещенко Ользі Володимирівні, котра більше 30 років працює на цій відповідальній посаді.

Comments:
Only authorized users can leave comments.