Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Звіт Директора (завідувача) ясел-садка «Ромашка»

Дата: 16 серпня 2017 о 18:04
205 переглядів

Шановні, батьки, колеги, запрошені !

Відповідно до Положення про дошкільний заклад від 12.03.2012 р звітую про свою діяльність перед педагогічною радою, батьківським комітетом, громадськістю на спільному засіданні з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою.

Вся моя діяльність в цьому навчальному році була спрямована на підвищення рівня організації навчально-виховного процесу в дитсадку на основі особистісно-орієнтованого підходу до кожного вихованця та впровадження інноваційних технологій, на зміцнення матеріально-технічної бази та створення належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти а також на залучення педагогічної та батьківської громади до управлінської діяльності, співпраці з громадськими організаціями. Особливу увагу приділяла зміцненню здоров`я дошкільнят, формуванню основ безпеки, якісному харчуванню, патріотичному вихованню, економічному та музичному вихованню.

Наш садочок заснований в 1967 р. В даний час функціонує 5 груп. Виховуємо 156 дітей. Середнє навантаження на групу – 31 дитина.

Режим роботи груп:

1. ясельна «Капітошка» --- 9 год. 30 дітей

2. молодша «Веселка» --- 9 год. 33 дитини

3. середня «Пізнайко» --- 10год. 30 хв. --- 31 дитина

4. старша група «Колобок» --- 9 год. 31 дитина

5. старша група «Сонячний зайчик» --- 9 год. 31 дитина

Всіх дошкільнят п’ятирічного віку забезпечили місцями в дитсадку.

За звітний період прийняли – 46 дітей. Стали першокласниками – 47

дошкільнят. З них стали учнями:

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 -- 10

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 -- 34

НВК -- 2

ЗОШ І- ІІІ ступенів № 4 -- 1

Обслуговують малят – 27 працівників. Навчально-виховний процес забезпечують 11 педагогічних працівників. З них мають вищу освіту ІV рівня акредитації – 6 педагогів, ІІ рівня акредитації – 5 педагогів. Мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» -- 1 педагог, що становить – 9 %, «спеціаліст І категорії» -- 1 педагог, що становить 9 %, «спеціаліст вищої категорії» -- 1 педагог, що становить 9 %. Мають педагогічний стаж до 3 років – 1 педагог, до 10 років – 1 педагог, від 10 до 20 років – 3 педагоги, 20 років і більше – 6 педагогів, Вперше в цьому навчальному році ввели в штатний розпис нашого садочка 0.5 тарифної ставки інструктора з фізичного виховання, що дало можливість значно поліпшити фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі.

Всі педагогічні працівники раз на 5 років проходять атестацію та курсову перепідготовку. За навчальний рік вихователі Герман А.Л. та Радіоненко Н.В. пройшли курсову перепідготовку при КВНЗ «Академії неперервної освіти» м. Біла Церква, 2 педагогічних працівників атестовано в цьому навчальному році, а саме: вихователі Герман А.Л. та Трофімова А.М.

В 2016 - 2017 н. р. колектив працював злагоджено і творчо, відчувалася довіра і взаємодопомога. Виховний процес проходив за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років виховання «Дитина», в старшій групі «Сонячний зайчик» за програмою «Впевнений старт»

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

1. Патріотичне виховання

Здійснювали виховання в дітях національного патріотизму і толерантності до людей різних національностей. Викликали у дошкільнят зацікавленість до найближчого соціального, природного і культурного оточення (сім’ї, батьківського дому, рідного міста, країни, традицій та звичаїв свого народу). Ознайомлювали дошкільнят із державною символікою України (прапор, герб, гімн), з народними ремеслами. Виховували любов до краси рідної природи.

Запровадили програму національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина», (авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.);

Любов до Батьківщини у наймолодших вихованців починається з любові до родини і рідного дому. Педагоги спочатку навчають дітей бачити красу навколо себе а вже потім захоплюватися просторами країни, її красою та природними багатствами.

Особлива увага приділяється ознайомленню дошкільнят з історією і сучасним життям рідної країни. Старші дошкільнята на високому рівні ознайомлені з державною символікою. Педагогічні працівники створили умови для накопичення дітьми першого позитивного загальнолюдського досвіду через активне залучення їх до різних видів діяльності: музичної, ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої.

Педагоги та батьки поповнили експонатами міні-музей народознавства. Депутат міської ради Кочерженко О.С. виділив кошти на придбання гончарних виробів а вихователь Герман А.Л. привезла із Сорочинського ярмарку: горщик глечик. куманець, макітру. кухлик, тарілку та свищика. Вихователь Геєць підготувала до цієї виставки матеріал про гончарство. Вихователь Панасенко Г.Ф. на заняттях з дітьми виготовили власну виставку гончарних виробів з глини.

До дня міста діти, вихователі, та помічник вихователя Дяченко Т.М. підготували виставки ляльок-мотанок, української вишивки. В ясла- садку провели конкурс дитячого малюнка «Березані – 400». Особливо хвилюючою для дітей стала зустріч з Дитюком М.С., учасником АТО, колишнім вихованцем нашого садочка, яку ми провели до дня українського козацтва та новонародженого свята -- Дня захисника України. Діти разом з учасником бойових дій виконали Гімн України, подарували йому квіти, малюнки, обереги, читали вірші та виконали танцювальну композицію «Це моя Україна, це моя Батьківщина». Традиційно пройшли в цьому році літературні вечори «Шевченкові читання». В кожній групі проведені заходи до Дня Матері.

Всі педагоги щедро ділилися власним педагогічним досвідом, на високому професійному рівні провели відкриті заходи:

1. вихователь Геєць В. М. – спортивне свято «Ми маленькі козачата»

2. вихователь Радіоненко Н.В. – комплексне заняття «Тепло долонь і розуму і серця я Україні рідній віддаю»

Музкерівник Лещенко С.В, вихователі Трофімова А.М. та Радіоненко Н.В. – свято «Український ярмарок» з використанням народних пісень, танців, ігор обрядів та звичаїв.

В листопаді в нашому садочку відбулося міське методичне об’єднання вихователів міста, яке схвалило нашу роботу по національно-патріотичному вихованню.

Вихованці ясел-садка для наших визволителів в зону АТО передали малюнки, обереги та відео звернення.

Ефективності в роботі з патріотичного виховання дошкільників додала спільна робота з батьками. Важливо, щоб дорослі особистим прикладом демонстрували патріотичне ставлення до оточення, подій.

Працівники ясел-садка прийняли активну участь у Всеукраїнській ході, присвяченій Державному Прапору, Дні Вишиванки. Доклали значних зусиль під час підготовки до міського свята Масляної. Наш колектив був нагороджений Дипломом за кращу презентацію страви.

Працівники садочка проводили волонтерську роботу. Відправили в Авдіївку продукти харчування, ковдри, одяг. В грудні та квітні перерахували кошти в сумі 1430 грн для артилеристів 43 бригади с. Дівички. Зібрали 1030 гривень на лікування Марійки Бойправ.

До Великодня в зону АТО приготували домашні паски.

2. Економічне виховання

Формували елементарні економічних знання у дітей від 3-х до 7 років.

Навчали дітей розуміти та цінувати навколишній предметний світ (як результат людської праці), помічати рукотворну красу, ставитися до неї з повагою.

Формували ціннісне ставлення до таких якостей людини-господаря, як бережливість, раціональність, економність, працелюбність.

Розвивали емоційну сферу. Здатність розрізняти почуття інших людей, формували позитивну самооцінку.

В ясла-садку впроваджується парціальна програма «Економіка малятам». Наслідки вивчення рівня засвоєння програми засвідчили, що вихователі активно поліпшують свою науково - теоретичну підготовку, володіють методикою навчання, забезпечують засвоєння дітьми елементарних економічних знань, передбачених програмою.

Вихователі формують у дошкільнят конкретні економічні уявлення без яких неможлива реалізація таких завдань Базової програми, як соціалізація дитини, формування в неї цілісної картини світу, життєвої компетентності. Відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти та вказаної парціальної програми педагогічні працівники формують у дітей елементарні споживчі уявлення , зокрема, про потреби, товари і послуги, гроші, рекламу.

Основний вид діяльності – гра. Вихователі широко застосовують сюжетно – рольові, дидактичні ігри, читання художньої літератури, бесіди. Діти знають вірші економічного спрямування, загадки, прислів’я. Вихованці осмислюють, пов’язані з економікою риси: бережливість, працелюбність. Дошкільнята у віці 5-7 років успішно засвоїли такі поняття як «потреби», «товар», «гроші», «ціна». Але більшість дітей не знає як поводитись з грішми, як їх витрачати економно. Здатність розпоряджатися грошима – необхідний життєвий навик такий же важливий, як уміння переходити вулицю, і його треба допомогти дітям придбати ще до школи. При ознайомленні дошкільнят з поняттям «ціна» навчали дітей порівнювати ціни «дешево», «дорого». Створювати ситуації для закріплення знань про правила економного витрачання електроенергії, води, заощадження коштів сім’ї.

У дітей розвинені навички економного витрачання і використання матеріалів, бережливе ставлення до речей, іграшок. Виникають труднощі у виокремленні першочергових потреб. Слід зауважувати, що потреби безмежні а можливості є обмеженими. Необхідно продовжити вчити дітей умінню відмовлятися від другорядних потреб.

Вихователі старанно ознайомлюють дошкільнят з рекламою, як способом поширення інформації про товари. Діти засвоїли те, що рекламі не завжди можна довіряти. Вихованці старших груп самі рекламують товари.

Заняття економічного спрямування сприяють засвоєнню дітьми правил поведінки в громадських місцях.

Вихователі старанно готують дітей до реального життя. Це потребує від педагогів значних зусиль, зростання їх педагогічної майстерності.

Вихователь-методист Лещенко С.В. розробила авторські конспекти занять з економічного виховання. Проводиться обмін досвідом. Вихователі провели відкриті заняття на слідуючі теми:

Панасенко Г.Ф. --- Потреби людини в їжі. Як берегти продукти.

Колесник С.Ф. --- Для чого людям потрібні гроші.

Семенюк А. Б. --- Ресурси. Для чого потрібні товари.

Радіоненко Н. В. -- Для чого потрібна реклама

Геєць В. М. --- Подорож до магазину іграшок.

Навчально-виховний процес наших педагогів ґрунтується на основі доступності та послідовності, сприяє економічному, трудовому, моральному, естетичному, екологічному розвитку дитини.

Вихователям необхідно в щоденній роботі з дітьми основну увагу зосередити на сюжетно-дидактичних та рухливих іграх економічного спрямування, розвагах, сюжетно-рольових іграх, праці, читанні художньої літератури, бесідах, економічних задачах.

3. Музичне виховання

Формували у дітей основи музичного сприймання (емоційну чутливість, цілісність і диференційованість сприймання., творчу уяву), різноманітні виконавські навички: співочі, музично-рухові в основних видах дитячої музичної діяльності.

Запровадили парціальну програму «Дитяча хореографія» (авт. – Шевчук А.С.);

Рівень знань, умінь та практичних навичок з музичного виховання відповідає програмі «Дитина».

Діти вміють визначати загальний характер, настрій музичного твору, орієнтуються в засобах музичної виразності, диференціюють різні жанри музичного мистецтва.

Діти старшого дошкільного віку мають навички вокальної культури. Під час співу діти співають природнім голосом, без напруги, вміють чисто інтонувати, розвинута артикуляція.

Музкерівник Лещенко С.В. слідкує за правильним диханням перед початком пісні та між музичними фразами, навчає точно відтворювати пунктирний ритм пісні: вчить співати інтонаційно чисто в діапазоні до (ре) -1, до (ре) -2. Формує уміння точно попадати на перший звук мелодії пісні після вступу, вчасно починати та закінчувати пісню; вчить співати виразно, прискорюючи та уповільнюючи темп, посилюючи та послаблюючи звучання; формує у дітей навички усвідомленого відтворення характеру та змісту пісні, відчуваючи при цьому її жанрову основу. Вона навчає дітей співати хором, невеличкими групами, розвиває навички сольного співу під музичний супровід та без нього.

Особливу увагу приділяє музично-ритмічним рухам. Діти вміють передавати рухами не лише загальний настрій танцю, а й темп, динаміку, ритмічний малюнок. Музкерівник Лещенко С.В. допомагає дітям вільно орієнтуватися в просторі (перешиковуватись із шеренги в коло, з кола в пари), відстежує відстань між парами, сприяє формуванню навичок танцювальних рухів (підскоки з ноги на ногу, прямий та боковий галоп, приставний крок з присіданням, присідання з виставленням ноги вперед тощо). Діти на високому рівні виконують українські народні танці, танці народів світу, класичні та сучасні танці, під час яких використовують атрибути. Основну увагу приділяє національно - патріотичному вихованню. Пише авторські сценарії. Систематично проводить народні ігри та розваги. Результативно працює із спонсорами та батьками по створенню та придбанню різноманітних дитячих костюмів, атрибутів. Вона активно співпрацює з усіма педагогічними працівниками. В основному всі відкриті заняття вихователів проходять під музичний супровід. Світлана Віталіївна дбає про естетичне оформлення залу. До кожної пори року виготовляє декорації. Створила фотовиставку. Вона активно залучає батьків та учнів БСШ І-ІІІ ступенів № 2 до організації та проведення свят. Свята в усіх виховних групах проходять на високому рівні. Міський голова Тимченко В.Г. був присутнім на Новорічному святі та із захопленням спостерігав за казковим сюжетом а потім щиро дякував за високопрофесійну підготовку свята. Своїм досвідом Світлана Віталіївна щедро ділиться на сторінках фахових видань. Лещенко С.В. є наставник для молодих спеціалістів.

Необхідно забезпечити розвивальне середовище музичного залу музичними інструментами.

Відповідно до навчально-виховних завдань проходив контроль тематичний та вибірковий, результати якого були висвітлені в наказах по дитсадку. Ці питання були заслухані на педагогічних радах, зокрема:

1. Ознайомлення з листом МОН від 16.06.2016 р. № 1-9.315 «Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016 -2017 н.р.»

2. Впровадження парціальної програми національно - патріотичного виховання для дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина».

3. Затвердження річного плану роботи та перспективних планів педагогічних працівників.

4. Ознайомлення з Типовим положенням про атестацію.

5. Формування національної свідомості, патріотизму у дітей дошкільного віку.

6. Ознайомлення дітей з народними промислами та ремеслами.

7. Аналіз організації та стану харчування.

8. Формування у дітей елементарних економічних знань, економічної культури, уміння правильно орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях

9. Аналіз організації та стану харчування.

10. Формування економічної досвідченості дошкільників.

11. Роль гри в формуванні економічної компетентності.

12. Аналіз захворюваності дошкільнят, стан травматизму.

13. Формування основ музичного сприймання, оволодіння дітьми різноманітними практичними навичками: співочими, музично-рухливими.

14. Виховання дітей засобами хореографії.

15. Затвердження заходів щодо запобігання дитячого травматизму, кишкових інфекцій, харчових отруєнь.

16. Затвердження плану навчально-виховної роботи на літній період та перспективного меню.

Методична робота

В ясла-садку «Ромашка» методична робота була спрямована на зростання педагогічної майстерності, впровадження кращого досвіду в освітньо - виховний процес та сприяння якості дошкільної освіти. Впровадили парціальну програму «Економіка малятам». Створили до неї електронну базу власного педагогічного досвіду. Всі педагогічні працівники значно поповнили свої матеріали творчого досвіду. Заклад забезпечений підпискою на фахові педагогічні видання. В заклад придбали 6 комплектів Освітніх програм Дитина від 2 до 7 років 2016 р. та Методичних рекомендацій до освітньої програми Дитина.

Систематично разом з вихователем-методистом Лещенко С.В. заповняємо сайт ясел-садка в якому висвітлюємо новини закладу. Наші матеріали періодично заносяться на сайт відділу освіти та департаменту освіти.

Добрими помічниками у вихованні дітей є учні ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2, ЦДЮТ «Надія», які виконують ролі головних героїв на святах. Готують концертну програму до дня Миколая.

Аналіз відвідування за 2016-2017 н. р.

Достатня увага приділялась організації роботи щодо зміцнення здоров’я дітей і їх медичного супроводу. Були на постійному контролі виконання режиму дня, санітарного стану. Систематично аналізували відвідування дітей, причини відсутності дітей. В основному діти були відсутніми дитсадку в оздоровчий період, під час відпусток батьків, хвороби. В осінньо-зимовий період під час поширення грипу, вітряної віспи. Додалися проблеми неповноцінного опалення груп «Капітошка» та «Веселка». Температурний режим цих груп був на 3-4 градуси меншим ніж в інших групах. Зафіксовано багато пропусків відвідування в групах без вагомих причин, зокрема з метою збереження коштів за оплату харчування дітей.

Загальний вихід дітей за 2016-2017 н.р. становить 13339 дітоднів. Середній щоденний вихід на 1 групу становить 14 дітей. За минулі роки цей показник становив 17- 18 дітей. За 2016 – 2017 н. р. зареєстрували 257 випадків соматичних захворювань, який складає 2375 дітоднів. На кожну дитину це становить 1.6 випадки захворювання за рік.

В закладі проводиться оздоровлення та загартування дітей (збалансоване харчування забезпечене овочами та фруктами, ранкова гімнастика, прогулянки на свіжому повітрі, ходіння босоніж, провітрювання кімнат, в літній період – водні процедури: обливання водою ніг та рук, щоденне вживання соків, сонячні та повітряні ванни в затінку, в зимовий період – соляні доріжки).

Безпека життєдіяльності та охорона праці

Також велику увагу приділяю безпеці життєдіяльності та охороні праці. Один раз на квартал проводжу виробничі наради та інструктажі по техніці безпеки. Наказами по ясла- садку створена комісія по охороні праці та система Ц.О. Ввели нові персоніфіковані посадові інструкції та інструкції по охороні праці, Колективний договір. Всі працівники заповнили нову форму особової картки. В грудні 2016 р. провели атестацію робочих місць за умовами праці, що дало змогу працівникам обслуговуючого персоналу отримувати доплату за шкідливі умови праці. В вересні та квітні провели тижні безпеки та дні Ц.О. з відпрацюванням дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації. В березні всі працівники пройшли навчання та перевірку знань по охороні праці та наданню першої медичної допомоги.

Вихователі в щоденній роботі ознайомлюють дітей з правилами дорожнього руху, пожежної безпеки, правилами поводження з незнайомими предметами та незнайомими людьми.

Організація харчування

Особливу увагу разом з медичною сестрою приділяємо організації харчування. Складаємо перспективне меню на весняно-літній та осінню - зимовий період. Залучаємо всіх педагогічних працівників до розробки перспективного меню. Вивчаємо думку батьків та персоналу щодо організації харчування, вносимо корективи. Щоденно видається меню-розкладка. Здійснюється системний контроль за належним станом харчування, за результатами якого видаю накази, складаю акти перевірки комори, харчоблоку. Щодекади разом із завгоспом, медичною сестрою аналізуємо виконання норм харчування дітей різних категорій, враховуючи заміну продуктів за енергоцінністю. Своєчасно поновлюємо списки дітей, які потребують дієти. Організовуємо дієтичне харчування дітей за наявністю довідки від лікаря із зазначення діагнозу, строку перебування на дієті, номера дієти. Для приготування дієтичного харчування маємо окремий набір посуду. Для 31 дитини нашого садочка харчування є безкоштовним, а саме:

діти учасників АТО – 3;

діти з обмеженими можливостями – 3;

діти з багатодітних родин – 13;

діти з малозабезпечених сімей – 12;

Систематично питання стану харчування розглядаємо на зборах трудового колективу, батьківських зборах, педагогічних радах. Медична сестра Волошина К. М. розробила нові технологічні картки страв. Вартість харчування на один день на одну дитину складає 28 грн. Батьки сплачують 70 % вартості харчування. В середньому виконуємо норми харчування на 75% - 80 %. Харчування дітей є збалансованим, різноманітним, раціональним. На літній період видатки на харчування збільшуються на

10 %, що дає можливість надати дітям другий сніданок в 11. 00. год. у вигляді соків, фруктів. Приємно, що продукти завозяться регулярно, відповідно до заявок. В ясла-садку видача готових страв на групи здійснюється відповідно до графіка видачі їжі. На роздачі харчоблоку постійно виставляються контрольні блюда. Щоденно на кожній віковій групі вивішуємо меню з виходом страв.

За кошти міського бюджету придбали на харчоблок промислову електричну плиту, бойлер, морозильну камеру, електронні ваги на загальну суму 50500 грн., що дало змогу значно поліпшити якість та безпечність харчування дітей. Провели списання старого технологічного обладнання. Необхідно придбати побутовий холодильник в складські приміщення завгоспа, на кухню: мийки, рукомийники, дошки, сковороди, відра, миски, швабри, миючі та дезінфікуючі засоби.

Працівники харчоблоку старанно виконували свої професійні обов’язки, якісно готували страви, засолили 266 кг огірків, 80 кг помідорів, 207 кг капусти, заморозили 145 кг фруктів. Також активно сприяли навчально-виховному процесу, до кожного свята та відкритого заходу готували святкові пироги, обрядові страви: узвар, кутю, вареники. З метою профілактики респіраторних захворювань в меню включаємо лимони, свіжу цибулю.

Забезпечення виконання Закону України про звернення громадян

На виконання Закону України «Про звернення громадян» від 01.10.1996 та Указу Президента від 700/2002 за минулий навчальний рік було зареєстровано 82 індивідуальних звернень. З них про зарахування дітей в садок - 68, поставлено на чергу 68 дітей, прийнято в садок – 46 дитину. Були звернення про працевлаштування – 3, заяви про прийняття на роботу - 2, заяви про звільнення з роботи – 0, про умови організації виховання дітей в садочку – 11.

Моральне і матеріальне стимулювання працівників, організація їх відпочинку та оздоровлення.

Адміністрація на належному рівні виконувала зобов’язання передбачені Колективним договором. Морально та матеріально стимулювали працівників. Нагороджені грамотами відділу освіти вихователі: Семенюк А.Б., Колесник С.Ф., Трофімова А.М., пом. вихователя Дяченко Т.М. Надавалась 30% грошова допомога непедагогічним працівникам, виплати на оздоровлення педагогічним працівникам в розмірі одного посадового окладу, проводилась оплата лікарняних листів. Не проведені виплати педагогічним працівникам за сумлінну працю за підсумками року. Підвищення посадових окладів педагогів буде проведене лише з 01.09.2017 р., не проводяться їм доплати за престижність праці. Лише з травня 2017р. педагогічним працівникам надана доплата в розмірі 5 % за престижність праці при встановленій надбавці до 20 %.

Для всіх працівників закладу проводились святкові вогники для персоналу до Нового року та 8- Березня.

Проведення ремонтних робіт

Особливу увагу приділили проведенню ремонтних робіт. На капітальний ремонт групи «Пізнайко» було виділено з бюджету 8000 грн. Провели ремонт системи опалення груп «Веселка» та «Капітошка», коридорів. Вварювання кранів в кожну батарею результат дало незначний. В травні 2017 року фахівці повторно обстежили систему опалення та виконали кошторис робіт. Чекаємо на виділення коштів. Провели ремонт всіх приміщень дитсадка та ремонт, фарбування 5 групових площадок. В грудні 2016 р. приватним підприємством «КБС -100» проведене технічне обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж на відповідність державним стандартам, будівельним нормам і правилам. За результатами перевірки встановлено:

- несучі конструкції будівлі відповідають державним стандартам, будівельним нормам і правилам;

- інженерні мережі та обладнання відповідають державним стандартам, будівельним нормам і правилам;

- несучі конструкції будівлі знаходяться переважно в працездатному стані, окрім ділянок міжвіконних поясів;

- вимощення знаходиться в обмежено-працездатному стані.

Рекомендовано:

1. Провести ремонт тріщин цоколя шляхом заповнення швів цементно-піщаним розчином та ремонт поверхні цоколя шляхом штукатурки поверхонь.

2. Замінити віконні та дверні блоки з дерев’яних конструкцій на металопластикові;

3. Влаштувати вимощення по периметру будівлі;

4. Провести ремонт тріщин цегляної кладки міжвіконних поясів шляхом заповнення швів цементно-піщаним розчином. Влаштувати додаткові стійки по середині віконних пройомів. Необхідні додаткові кошти на виконання цих робіт.

В травні частково вийшла з ладу система каналізації в підвальному приміщенні та групі «Пізнайко». Зроблений кошторис.

За спонсорські кошти виготовлене крилечко для ясельної групи «Капітошка», встановлено 2 вхідних дверей.

Залучали батьків до участі в навчально-виховному процесі. За їх активною участю проходили всі свята в дитсадку, спортивні змагання. Неоціненна заслуга батьків в покращенні матеріальної бази. Батьки багато зусиль і коштів витратили на облаштування груп, а саме: придбання нових меблів, вікон, дитячих постелей, посуду, миючих та дезінфікуючих засобів, канцтоварів, іграшок, проведення ремонтних робіт. Кошторис груп формують батьки та розпорядниками його є батьківські комітети. Особливу подяку виношу всім батьківським комітетам та їх головам:

Арбатських Олені Анатоліївні,

Мишурі Яні Юріївні,

Харченко Світлані Олександрівні,

Лобач Ірині Олександрівні,

Усатюк Каріні Григорівні.

Бюджетні кошти

на проведення ремонтних робіт - 3000 грн

За які ми придбали фарбу для ремонту всіх підсобних приміщень, цвяхи.

Додатково з міського бюджету виділено 60 900 грн. з них:

8000 грн. на капітальний ремонт групи «Пізнайко»

2400 грн. на матеріал для ремонту системи опалення.

50 500 грн. на придбання морозильної камери, бойлера, електричної промислової плити, електронних ваг.

Спонсорська допомога – 22 500 грн.

1. ВАТ «АЕРОК» виготовили крилечко для ясельної групи «Капітошка» на загальну суму -- 9 500 грн.

2. Шрамко Роман Володимирович придбав та встановив 2 вхідних дверей та 2 вікна над дверима на загальну суму 12 000 грн.

3. Кочерженко Олександр Сергійович виділив 1000 грн на колекцію опішнянської кераміки.

В дитсадку є проблеми з якими зверталася з офіційними листами до начальника відділу освіти , а саме:

--- продовження ремонту відмостки,

--- капітальний ремонт каналізаційної системи групи «Пізнайко» та підвалу

--- капітальний ремонт системи опалення груп «Капітошка», «Веселка»

--- та коридорів

--- капітальний ремонт віконних перекриттів в спальні групи

« Пізнайко»

--- придбання побутового холодильника в комору завгоспа

--- проведення виміру ізоляції на опір

Сподіваємось на вчасне їх вирішення.

Дякую Всім за підтримку та порозуміння !

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.